Play ponuda
Play ponuda
nepopravljiv

Opet u problemu. Shia LaBeouf priveden zbog remećenja javnog reda

Shia LaBeouf u subotu je završio iza rešetaka. Naime, priveli su ga u američkom gradu Savannahu zbog remećenja javnog reda

Image
Foto: LuMarPhoto/Press Association/PIXSELL
Tabloid.hr/Hina/ 10.7.2017. u 8:49
Play ponuda

Činilo se kako se glumac Shia LaBeouf , primirio, no ove je subote opet završio iza rešetaka. Naime, uhićen je u subotu rano ujutro nakon što je pristupio muškarcu i lokalnom policajcu te zatražio cigaretu, objavila je policija. Kako cigaretu nije dobio "počeo se neprilično ponašati, psovati i koristiti vulgarnim jezikom", navodi se u izvještaju. 

Policajac ga je upozorio da ode, no tada je Shia postao agresivan prema policajcu.

Tridesetjednogodišnji glumac je nakon privođenja ipak ubrzo pušten jer je platio  7000 dolara kazne, piše Los Angeles Times.

Poznat po ulogama u filmovima "Transformers" i "Fury", LaBoeuf u Savannahu snima novi film "The Peanut Butter Falcon", u kojem glumi i zvijezda Dakota Johnson.

LaBoeuf ima povijest nepriličnog ponašanja i nekoliko policijskih privođenja, pa je tako bio priveden i u siječnju zbog manjeg prekršaja kada se u live prijenosu sa performansa protiv predsjednika Donalda Trumpa sukobio sa Trumpovim pristašom. 

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
nemam pojma što imam

50 Cent se začudio da još posjeduje kuću koju je netko opljačkao

Play ponuda

Više s weba