U četvrtak popodne u shopping je pošla Manuela Sabolić , sva vesela i samopouzdana, što se našem Robertu posebno svidjelo. Svidio mu se i Manuelin instruktor plesa, 30-godišnji Gordan Volgeša .

Pošto je u shoppingu inicijativu preuzeo simpatični Gordan, Robert ga je od milja prozvao Emanuel Valentino , s čijim izborom odjevne kombinacije u konačnici nije bio oduševljen, odnosno, misli da je potpuno podbacio.

Manuela na sebi ima jako puno stvari koje zapravo i ne idu zajedno. Najveći grijeh ovog outfita je upravo taj baloner, koji nema veze ni s temom ni s proporcijom, to je element koji uopće nije bio potreban. Ono što mi najviše odvlači pažnju su ove vrlo agresivne nitne koje se nalaze i na cipelama i na torbici. Sve u svemu, ovo je dosta čušpajzasti stajling, previše je svega i zato je čušpajzasto", komentirao je Sever. Manuela je ukupno potrošila 1316 kuna za svoj odabir romantične kombinacije.
Djevojke su također primijetile da je Manuela izmiksala previše komada koji ne idu zajedno, a da nedostaje romantične čipke te su je ocijenile s 23 boda.

Sutra nam još preostaje upoznati posljednju natjecateljicu ovog tjedna, Magdalenu Lazovu. Hoće li Magdalena oraspoložiti Roberta pravom ženstvenom romantičnom kombinacijom, kao i tko će odnijeti pobjedu, saznat ćete sutra u 17:30 sati na RTL-u u posljednjoj 'Shopping kraljici' ovoga tjedna!