Play ponuda
Play ponuda
kršenje princa louisa

Elegantna Meghan se istaknula u zelenoj haljini, ali nije zasjenila Kate Middleton

Meghan Markle i princ Harry nisu propustili kršenje nećaka, princa Louisa

Image
Foto: AP
Tabloid.hr/ 10.7.2018. u 10:27
Play ponuda

Princ Louis, treće dijete princa Williama i Kate Middleton, kršten je u ponedjeljak na privatnoj ceremoniji u palači St. James u Londonu.

Na krštenju nećaka bio je i princ Harry sa suprugom Meghan, koja je ponovno oduševila svojim modnim odabirom. 

Image
Foto: AP
Image
AP

AP

Vojvotkinja od Sussexa odabrala je maslinasto zelenu haljinu modne kuće Ralph Lauren, koju je uskladila s modnim dodacima - cipelama, šeširom, torbicom i rukavicama. 

Image
Foto: AP
Image
AP

AP

Meghan se u ovom maslinasto zelenom izdanju uspjela istaknuti, ali ne i zasjeniti Kate koja je, uz sina Louisa, bila glavna 'zvijezda'. 

Image
Foto: AP Images
Image
AP Images

AP

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Play ponuda

Inače, kapelica St James's Palace u kojoj se kristio princ Louis, ima i za Meghan posebno značenje jer se upravo tamo i ona krstila u ožujku. Kao i Louisa, i nju je krstio nadbiskup Canterburyha Justin Welby. 


Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
jordanski kraljevski par

Najmladolikija kraljica na svijetu ponosno objavila zaruke sina: Rakošna zabava sve oduševila!

Play ponuda

Više s weba