Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
spustila ih na zemlju

Khloe su napali jer vježba u trudnoći, ona kritičarima odmah začepila usta

Khloe Kardashian ponovno je počela objavljivati svoje treninge na društvenim mrežama, što se mnogima nije svidjelo

Image
Foto: ©Splash/Guliver images
Tabloid.hr/ 28.12.2017. u 12:37
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Khloe Kardashian je prošli tjedan napokon potvrdila da je trudna. S obzirom da je u šestom mjesecu trudnoće, mnogi su je napali zbog toga što još uvijek vježba. 

Međutim, Khloe ne želi ni čuti da joj itko soli pamet pa je odmah odgovorila kritičarima objavivši na Twitteru članak o svim benefitima vježbanja kroz trudnoću. 

"Za sve one koji su odjednom umislili da su liječnici. Ja i moj liječnik stalno komuniciramo, a vježbe koje radim se toplo preporučuju. Hvala vam, djeco. Nemojte me tjerati da prestanem s objavama", napisala je uz link. 

Naime, dva dana ranije Khloe je na Snapchatu pokazala neke vježbe koje radi i pratiteljima poručila da je sretna što ih sada, kada se zna da je trudna, napokon može objavljivati. 

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
Zanosna Trogiranka

Playboyjeva zečica Ena vas zove na bazene!

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba