Play ponuda
Play ponuda
Poznati pomažu unesrećenima

Kusturica dao helikoptere, Karleuša potrepštine, Halid motel

Broni poznati su se potrudili pomoći ugroženima u poplavama te pozvati sve koji su u mogućnosti donirati što god mogu kako bi spasili ljude diljem Srbije i BiH.

Image
Foto: Twitter
I.H./ 18.5.2014. u 13:51
Play ponuda

Poplave koje su poharale Bosnu i Hercegovinu i Srbiju ostavile su ljude bez krova nad glavom.

Od poznatih osoba je prvi u pomoć priskočio Halid Bešlić koji je u svom motelu u Semizovcu smjestio one kojima je to potrebno.

Tako je i pjevačica Jelena Karleuša na Twitteru objavila fotografiju na kojoj su brojne kutije pune potrepština za žrtve u općini Vozdovac.

Novak Đoković je odlučio iskoristiti svoju međunarodnu slavi te moć društvenih mreža kako bi skrenuo pažnju na situaciju te na Twitteru objavio poziv na podršku i pomoć ugroženima.

Željko Joksimović je donirao kamion vode za piće, a Emir Kusturica je spasiocima ustupio svoja dva helikoptera na korištenje.

Severina je na koncertu u Celju s mobitela pročitala brojeve koji se mogu nazvati za pomoć nakon što su obožavatelji izvukli transparent na kojem je pisalo "BiH, Srbija i Hrvatska, Slovenija je uz vas".

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
Malala Yousafzai

Najmlađa nobelovka kojoj su talibani pucali u glavu zasjala na naslovnici britanskog Voguea

Play ponuda

Više s weba