Play ponuda
Play ponuda
ISPUNILA OČEKIVANJA

Na promociju došla u prvoj letećoj haljini na svijetu!

Lady Gaga 'odjenula' je na performansu pred novinarima haljinu na baterijski pogon u obliku odljeva tijela u bijelom plastificiranom metalu u kojoj je uzletjela malo iznad površine tla u jednom skladištu u Brooklynu.

Image
Foto: PBG/Press Association/PIXSELL
RTL/Hina/ 11.11.2013. u 11:11
Play ponuda

Uoči objavljivanja njezina četvrtog studijskog albuma "Artpop"LadyGaga ispunila je očekivanja u nedjelju kada je odjenula nešto što je nazvala prvom letećom haljinom na svijetu.

Image
Foto: PBG/Press Association/PIXSELL
Image
PBG/Press Association/PIXSELL

Gaga, koja je podjednako poznata po svojim pjesmama kao i odjevnim kreacijama i egzibicijama na pozornici, 'odjenula' je na performansu pred novinarima haljinu na baterijski pogon u obliku odljeva tijela u bijelom plastificiranom metalu u kojoj je uzletjela malo iznad površine tla u jednom skladištu u Brooklynu.

Image
Foto: PBG/Press Association/PIXSELL
Image
PBG/Press Association/PIXSELL

Za let u haljini nazvanoj "Volantis" 27-godišnja Gaga je kazala kako je to možda "mali korak za Volantis, ali veliki za Lady Gagu".

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
NERIJEŠEN MISTERIJ

Detektiv otkrio: Filip Kapisoda nije ubio Kseniju Pajčin iz razloga kojeg svi navode

Play ponuda

Više s weba