Ostalo

'Nastup s Miley je najveće poniženje u mom životu'

Plesačica Hollis Jane na svom je blogu opisala iskustvo nastupa s Miley Cyrus na dodjeli MTV-jevih nagrada.

RTL
12.10.2013 17:13

O nastupu Miley Cyrus na dodjeli MTV-jevih nagrada još uvijek se ne prestaje pričati. Sada je jedna od plesačica, koja je bila odjevena u kostim medvjeda, progovorila o tom iskustvu.

Radi se o Hollis Jane , osobi patuljastog rasta, koja je na svom blogu rekla da je taj nastup bio nešto najponižavajuće u njezinom životu.

"Prvi put u životu sam se uistinu sramila što sam osoba patuljastog rasta. Prva ću reći da je stajanje u tom kostimu jedna od najponižavajućih stvari koje sam napravila", stoji na njezinom blogu.

"Nikad nisam bila dijelom nastupa koji je imao cilj izrugivanje i ismijavanje. Ponekad sam znala izaći iz dvorane u suzama. Iskorištavali su nas samo zato jer smo osobe niskog rasta", zaključila je Hollis.

Za prikaz nam je potreban tvoj pristanak za umetanje sadržaja s društvenih mreža i trećih pružatelja usluga.