"Hej Pink, molim te daj mi priliku da pjevam s tobom na tvom koncertu u Vancouveru. Bit ću spremna. Nadam se da će mi se ostvariti najveći san i da ću dobiti tvoj odgovor danas kad dođem iz škole", napisala je 12-godišnja Victoria Anthony na društvenim mrežama pjevačici Pink nekoliko dana prije koncerta te dodala svoj video u kojem je Pink mogla čuti kako Victoria pjeva.
Njezinu njezina molba je postala pravi hit na internetu i ubrzo su je prenijeli i brojni kanadski portali. A molbu je svojoj kolegici poslala i Sarah Mclachlan.
I dok se mogla praviti da nema pojma o ničemu, Pink je još jednom pokazala da je prije svega jednostavna i zabavna.
Pjevačica je Victoriu prepoznala i pitala je je li ona ta koja onako dobro pjeva. Victoria je potom pred tisućama gledatelja 'razvalila' s pjesmom Perfect.