Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
zdravstveni problemi

Rolling Stonesi otkazali turneju, Mick Jagger mora na operaciju srca

Rolling Stonesi su u subotu objavili da odgađaju turneju zbog zdravstvenih problema Micka Jaggera

Image
Foto: www.profimedia.hr
Tabloid.hr/ 2.4.2019. u 10:14
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Mick Jagger ovaj tjedan ide na operaciju srca, prenose američki mediji. 

Portal Drudge Report piše da će 75-godišnjem frontmenu Rolling Stonesa biti zamijenjen srčani zalistak, dok Page Six javlja da će mu liječnici u srce ugraditi stent.

Službene potvrde nema jer njegovi agenti u SAD-u nisu odgovorili na zahtjev za komentarom, dok je glasnogovornik u Britaniji odbio išta komentirati. 

Podsjetimo, Rolling Stonesi su u subotu objavili da odgađaju turneju po SAD-u i Kanadi zbog Jaggerovog liječenja. 

"Mrzim što vas ostavljam na ovaj način i jako sam razočaran što moramo odgoditi turneju, no radujem se povratku na pozornicu čim budem mogao", napisao je Jagger na Instagramu. 

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Glasnogovornik Stonesa dodao je na Twitteru da se nakon liječenja očekuje Mickov potpuni oporavak, ali nije precizirao kakvo mu je zdravstveno stanje. 

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
obiteljska borba

Znate li za 'prokletstvo Grimaldijevih'? Je li u njemu odgovor na sve nevolje koje su se dogodile princezi Charlene?

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba