Play ponuda
Play ponuda
JOŠ JEDNA DODJELA NAGRADA

Zasjale na crvenom tepihu: Tko je oduševio modnim odabirom?

Dodjela Critics' Choice Awards održana je u četvrtak u Los Angelesu, što je bila prilika za holivudske glumice da se još jednom pokažu u glamuroznom izdanju.

Image

Curke

Foto: AP
RTL/ 16.1.2015. u 12:33
Play ponuda

I dok su neke holivudske ljepotice na crvenom tepihu dodjele Critics' Choice Awardsa igrale na sigurno u crnim, bijelim i srebrnim haljinama, Jennifer Aniston odlučila se za malo izazovnije izdanje.

Jenn je privlačila poglede u crvenom Gucci odijelu, a s obzirom da ispod sakoa nije nosila ništa, njezin dekolte bio je u centru pažnje.

Njezina ljubavna suparnica Angelina Jolie zasjala je u srebrnoj Versace haljini, a iako suprug Brad Pitt nije bio uz nju, Angelini nije bilo dosadno - zabavljala se s ostalim kolegicama poput Reese Witerspoon i Patricie Arquette.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Play ponuda

KeiraKnightley izgledala je prekrasno u baby plavoj haljini s cvjetnim detaljima, koja je lako prekrila njezin trudnički trbuščić. 

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Play ponuda

Upravo se čita

Image
ANAMARIJA I DRAGO NAPUSTILI SHOW

Filip nije oduševljen finalistima: 'Prije ću umrijeti nego dopustiti Karmeli i Tomislavu da pobijede!'

Rosamund Pike oduševila je svojom bijelom Valentino haljinom, a za bijelu boju odlučile su se i Marion Cotillard i Jessica Chastain.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Play ponuda

Emily Blunt zablistala je u crvenom, dok su klasičnu crnu odabrale Felicity Jones, Julianne Moore i Michelle Monaghan.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Play ponuda
Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
opet uhvaćeni zajedno

Dakota Johnson se napokon odlučila s kojim od četiri frajera želi biti u vezi

Play ponuda

Više s weba