Play ponuda
Play ponuda
beyonce kao conan

Zbog ove slike sutra neće biti blicanja u Areni!

Kako se opet ne bi dogodilo da je javnost uspoređuje s Conanom Barbarinom, fotoreporterima je zabranjeno ući na sutrašnji koncert u zagrebačku arenu.

Image
RTL/ 16.4.2013. u 10:02
Play ponuda

Nakon što je njena fotografija sa Super Bowla obišla svijet i nasmijala mnoge, glazbena diva Beyonce zabranila je fotografima da snimaju njenu aktualnu turneju.

"Izgledam kao bijesni razbijač i sumo borac", žalila se pjevačica koja nastoji uvijek izgledati bez mane.

Image
Foto:
Image



Stoga, kako se opet ne bi dogodilo da je javnost uspoređuje s Conanom Barbarinom, fotoreporterima je zabranjeno ući na njen sutrašnji koncert u zagrebačku arenu.

"Svjesna je svojih mana i nedostataka te ih silno ih želi sakriti. Godinama se ne može riješiti nadimka ‘ubojita bedra’ i odbija raditi editorijale bez photoshopa", pojasnio je blizak suradnik r'n'b zvijezde.

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
'novo-stari' predsjednik

Životni put Aleksandra Vučića: Novinarima je branio da pišu o vjenčanju s lijepom Tamarom, a obilježila ga je i velika tragedija

Play ponuda

Više s weba