Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
ipak ostale prijATELJICE

Aleksandra i Stanija u divljem provodu!

Iako su izbačene iz Survivora zbog žestoke tučnjave i vrijeđanja, čini se kako svađu nisu nastavile i u stvarnom svijetu.

Image
Foto: Facebook
RTL/ 30.4.2012. u 20:48
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Nakon je na male ekrane konačno došla žestoka tuča dviju ljepotica, zbog koje su i izbačene iz natjecanja, javnost je pomislila kako će se obračun nastaviti i u stvarnom svijetu.

No, čini se kako je Aleksandra oprostila Staniji što ju je nazvala promiskuitetnom balavicom te su u međuvremenu postale najbolje prijateljice.

Naime, srbijanska manekenka je na Facebooku objavila prisne fotografije sebe i Makedonke.

Prvotno su se naslikavale u stanu, a zatim i tijekom noćnog izlaska s najvećim zavodnicima na Kostariki - Vladom i Ognjenom.

Prema fotkama možemo zaključiti kako se ljubav možda opet budi između Aleksandre i Vlade, koji su već prethodno bili u vezi i za koje se špekuliralo da su imali seks na otoku.

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
ljubavi u survivoru

Doznajte tko tu koga i s kim!

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba