Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
NOVI DAN U SURVIVORU

Djevojke u toplesu, dečkima se to ne sviđa

I dok muški natjecatelji čitav dan provode u gradnji kampa koji je napokon dobio pravi izgled, djevojke se (pre)malo trude i samo se sunčaju u toplesu.

RTL/ 15.3.2012. u 14:46
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Četvrti dan i opet problemi. Dok se dečki ubijaju od posla, djevojke uživaju. U plemenu Boruka muškarci su toliko zaokupljeni poslom da uopće ne primjećuju kada čuju da su se četiri Playbojeve zečice, kako ih zovu, sunčale i plivale toplesu, a da oni to od silnog rada nisu ni primjetili!

"Djevojke su počele malo čistiti, no ostatak dana su provele u horizontali. Imamo četiri Playboyjeve zečice, kupale su se u toplesu, a da nitko od nas nije obratio pažnju na njih. To je ego samo takav, a grudi još veće, treba napumpati to", rekao je Ognjen, dok je Milan dodao:

"Djevojke su bile u toplesu? Ja nisam ni bio tu, šteta".

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
baš ga briga za imunitet

Survivor Romeo pohitao u zagrljaj svoje princeze!

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba