Novosti

Anezi otkrila zašto voli ići u reality: 'Bilo je uračunato u moj plan da skrenem pozornost na sebe'

Alena Nezirević, poznatija kao Anezi svoj prijateljima na Facebooku otkrila je kakav je njezin daljnji plan po pitanju glazbe, ali i zašto je bila dio 'Big Brothera' te 'Gospodina Savršenog'.

RTL.hr
16.02.2021 09:26

To je opisala u podužem statusu nakon live sessiona kojeg je napravila s bendom povodom izlaska njezinog prvog albuma.

"Happy. Ovaj live session povodom skorog izlaska mog prvog albuma nije bilo lako organizirati u ovim korona okolnostima.

Htjela sam s bendom stilski spojiti sve pjesme s albuma, jer je bilo dosta različitih aranžera na originalima, a i htjela sam da šira javnost dobije dojam što sam ja zapravo radila i desetljeće prije nego sam počela snimati svoje stvari prije nekoliko godina, jer spotovi i studijske snimke nikada to ne mogu realno dočarati. Kad ti ne daju prostora, ne cmizdri, već sam napravi prostora. Ja sam osobenjak sa stavom i zato sam sudjelovala u reality showovima i u tom kontekstu sam zahvalna što sam, logično, prepoznatljiva široj javnosti zbog toga. Ne smeta mi to, jer bilo je uračunato u moj plan da skrenem pozornost na sebe, a onda ćemo relativno lako ovo drugo.

Kad smo kod tog "relativno lakog", bilo je problematično ovo organizirati u lockdownu. Bilo je stresa i rizika, ali na kraju ipak i više sreće. Rizik je bio velik, ali ja sam kockar koji uvijek igra na sve ili ništa kada je moja ljubav prema pjevanju u pitanju. Basista nam je završio u samoizolaciji zbog kontakta sa zaraženom osobom, ali sam zahvalna jer se to desilo 7 dana prije, a ne npr. 1 dan prije zakazanog termina. Zadnjih 7 dana sam posebno ubila glasnice pričajući satima na telefonu oko organizacije. Ovi minusi koji su roknuli u Zagrebu nisu doprinijeli mojoj ekstremnoj osjetljivosti tijela na hladnoću, ali nisam imala taj luksuz da odmaram danima prije, jer ipak sam glavninu projekta ja odradila sama.

Nema veze, jer znam u svome srcu da će doći i dan kada ću samo o pjevanju moći brinuti. Opet, bez onih ostalih 50 % to ne bi bilo moguće, a moje je srce kao kuća što je i tih 50 % pumpalo srce mojih dragih prijatelja, a onda i njihovih prijatelja, za mene. Neki novac je potreban naravno, ali neke stvari pare ne mogu kupiti, a mogu donijeti velike uštede, a to je prijateljska ljubav. Još koju godinicu da izdržimo, a onda nam je nebo granica. Bio je ovo nadasve zanimljiv i ne baš lagan put do... početka", napisala je.