Naime, Alka Vuica u prvoj epizodi zabavnog showa 'Ma lažeš!' ispričala je nevjerojatnu anegdotu iz djetinjstva, a iako joj nitko nije vjerovao, ispostavilo se da je istinita.
"Kad sam imala šest godina, kući sam dovela autostopera i rekla mami: 'Ovo je Isus Krist'", pročitala jeAlka Vuicasvoju karticu u prvoj emisiji'Ma lažeš!'
"Poslije smo saznali da je autostoper. Bio je hipi, aja sam imala šest godina, to su bile šezdesete. Imao je bradu, dugu kosu i sličio mi je na Isusa Krista", objasnila je svoju priču Alka.

Potom ju jeJan Keekeš, kapetan suparničke ekipe, pitao gdje ga je srela.
"On je mene našao u dvorištu ispred kuće i nekaj me pitao. Ja sam ga primila za ruku i otfurala mami u stan", objasnila je.
Potom ju je Petra pitala što je njezina mama napravila kad ga je vidjela. "Mogu vam reći da su mu moji roditelji dali i prenoćište, upoznali su ga sa susjedima s kojima je izašao, malo se proveo, a onda je nastavio putovanje drugi dan, a dotad je bio gost", prisjetila se Alka.
Nakon još nekoliko pitanja Jan i Gobackonzultirali su sete donijeli odluku da je Alka rekla laž, no njezina je pomalo bizarna priča ipak bila istinita!
A kako je Alka izgledala kao 6-godišnjakinja, pogledajte na fotografiji!