Glumac Renner velika je zvijezda filma "Osvetnici" i "Bournovo nasljeđe" . Oduvijek je imao sluha i interesa za vitešku povijest. Ove godine priključio se zanimljivom projektu. Postao je jedan od izvršnih producenata serije "Knighfall".
Nova viteška dramska serija "Knightfall" ,koja prati život i rad jednih od najmisterioznijih viteških redova Templara nastala je upravo zahvaljujući Jeremyju. Radnja se odvija davne 1291. godine. Njegova desna ruka su muDon Handfield iRichard Rayner. Serija je okupila poznata glumačka imena poput Toma Cullena, Simona Merrellsa, Olivije Ross i Sabrine Bartlett.
Zanimljiva je činjenica kako su se prve epizode snimale u Dubrovniku , a kasnije u Češkoj u studiju.
Glumca Jeremyja Rennera gledajte na RTL-u u akcijskom trileru "Bourneovo nasljeđe" ovu nedjelju, 15. listopada u 22:30 sati.
