Koncert grupe S.A.R.S., koji se održao 25.10.2014. u rasprodanom zagrebačkom Domu sportova, bio je, bez sumnje, najupečatljiviji događaj glazbene godine u regiji.
Jedna od najvećih sportskih dvorana regije tog je dana bila poprište dvoipolsatnog izljeva međusobne ljubave između zagrebačke publike i ovog beogradskog benda, a konačno smo dobili i fizički dokaz trijumfalnog događaja koji se i danas prepričava.
Album sadrži 15 pjesama koje predstavljaju presjek karijere benda, te svojevrsnu "best of" kompilaciju, obogaćenu nezaboravnim ambijentom i emotivnim nabojem koji prožima sve 73 minute koncertne svetkovine u Domu sportova. Naslovna 'Mir i ljubav', 'Ti, ti, ti', 'Ratujemo ti i ja', 'Dane brojim', 'Lutka', 'Rakija', samo su neki od hitova koji se nalaze na ovom albumu koji ujedno predstavlja i prvo regularno izdanje ovog popularnog benda u Hrvatskoj.
Sve koji su sa S.A.R.S.-om tog dana slavili glazbu,
sigurno će razveseliti vijest da je, nakon digitalnog izdanja,
sada i CD izdanje 'Mir i ljubav' u prodaju već od 4.
ožujka.
Ovim izdanjem, S.A.R.S. je zaključio jednu izuzetnu godinu u svom postojanju i otvorio novu, 2015., koja će, sudeći prema interesu publike i medija, zasigurno biti još i uspješnija.
Album je već u prodaji od srijede, 4. ožujka, na kioscima Tiska, Tisak Media centrima,iNovinama, Dallas Music Shopovima i drugim glazbenim dućanima po super cijeni od samo 49,90kn.