Nova serija zove se ' Broken ', a poznati glumac utjelovit će svećenika Michaela Kerrigana. 'Bio sam uzbuđen što ću ponovno snimati s Jimmyjem McGovernom . Njegovi scenariji su surovi i realni, njegovi likovi su fantastični i zanimljivi, a da istovremeno savršeno reflektiraju današnje stanje društva', izjavio je Bean.
Miniserija imat će šest nastavaka u kojima će biti prikazan život Beana kao svećenika koji se, osim sa svojim životnim problemima, mora nositi i s tuđim, dok je istovremeno suosjećajan i gotovo bespomoćan.
Još uvijek se ne zna tko će mu raditi društvo pred kamerama, ali jedno je sigurno – serija će biti zanimljiva i napeta jer se radi o BBC-ju te jednom od najboljih televizijskih dramskih redatelja.
Beana do tada gledajte u filmu Laka lova u petak u 01:35 na RTL-u.