Play ponuda
Play ponuda
Večeras u 20 sati

Mirjam je po struci kuharica pa kandidati od nje imaju visoka očekivanja: 'Mislim da će briljirati!'

Sredina je bezmesnog tjedna u Rijeci, a danas će kuhati najmlađa natjecateljica ove sezone. I dok jedni očekuju odličnu večeru, drugi su vrlo skeptični.

Image
Foto: RTL
RTL TV/ 21.10.2020. u 10:30
Play ponuda

Mirjam Lazzarich još je jedna vegetarijanka u ovotjednoj riječkoj ekipi pa će i večeras na jelovniku biti puno različitog povrća u nekoliko varijanti. Iako ima samo 19 godina te je najmlađa domaćica koja će pripremati večeru u dvanaestoj sezoni 'Večere za 5 na selu', Mirjam je po struci kuharica i s njom nema šale kad je riječ o kuhanju.

Image
Foto: RTL
Image
RTL

„Mislim da će Mirjam briljirati!“, kaže Željko, koji vjeruje u njezine kulinarske vještine, dok s druge strane Nikita i Irena ne misle tako te su vrlo skeptične oko njezine večere. 

Koja strana će biti u pravu – pogledajte večeras u 20 sati na RTL-u!

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
NEVJEROJATNA TRANSFORMACIJA

Gabi i trenerica Sanja susrele su se na Hvaru: 'Da nisam progovorila, kaže da me ne bi prepoznala'

Play ponuda

Više s weba