Tijekom pripreme večere domaćica Vjera komentirala je što misli o ostalim gostima. Kako je kandidatkinja Marija još prije nekoliko godina bila u 'Večeri za 5', Vjera je komentirala i misli li da je Marija u show došla još jednom kako bi odnijela pobjedu.
"Nisam stekla taj dojam, ja mislim da ona više iz dosade i želje za druženjem ide po showovima, a možda traži neku simpatiju", komentirala je domaćica Vjera.
S tim se nije složio Jakov koji misli kako je Marija došla da bi pobjedila.









