Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Dinamo u posljednjim minutama izbjegao teški poraz

U 12. kolu HNL-a na Rujevici su se susreli Rijeka i Dinamo. Bila je ovo prva naznaka da Dinamo nije više toliko dominantan jer je u prvom poluvremenu gubio 3:0. Tako je bilo sve do 58. minute. Dva jedanaesterca je realizirao Petković, a Andrić postavio konačnih 3:3. Dinamo je u ovoj utakmici pokazao ono što je pokazivao cijele sezone, da je ranjiv, ali da će se boriti do samog kraja.

RTL Sport/ 1.7.2022. u 21:00

Dinamo je u trećoj utakmici ljetnih priprema odigrao 3:3 sa Spartakom iz Trnave u Sloveniji. Spartak je prošlu sezonu završio kao trećeplasirana momčad u najvišem rangu slovačkog nogometa. Slovaci su danas umalo došli do pobjede zahvaljujući furioznom razdoblju u prvom poluvremenu.

VIDEO Igrači Hajduka ušli u ulogu novinara: Livaja postavio neugodno pitanje Jakobušiću

Od 29. do 33. minute čak su tri puta zatresli mrežu Dominika Livakovića, a strijelci su bili Milan Ristovski, Samuel Štefanik i Kristian Koštrna. Zaostatak Dinama je u 36. minuti svojim pogotkom uspio smanjiti Luka Menalo, a Ante Čačić je početkom drugog poluvremena uveo sedmoricu novih igrača.

Među njima je bio i Bruno Petković, koji je tri minute kasnije zabio za 3:2. Napomenimo kako je dio početne postave bio i Josip Drmić, najzvučnija akvizicija Dinama u ovom prijelaznom roku, a Petković i on su dvadesetak minuta činili napadački tandem. Mahir Emreli je također ušao u igru u drugom dijelu i golom u 88. minuti postavio konačnih 3:3.