Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
KAKVA EUFORIJA

Pogledajte ludnicu u Mostaru nakon pobjedničkog gola na samom kraju utakmice: Asistirao Dinamovac na posudbi

Momčad iz BIH vodi hrvatski stručnjak Sergej Jakirović.

Zrinjski

RTL Sport/ 19.8.2022. u 9:40

Zrinjski je svladao Slovan iz Bratislave u prvoj utakmici play-offa za skupine Konferencijske lige i tako došao na korak do povijesnog uspjeha. Rezultat je bio 1:0, a gol je pao u posljednjim minutama utakmice. Ključni trenutak u Mostaru dogodio se u 89. minuti. Prvak Bosne i Hercegovine je odigrao jedan duži napad, a lopta je stigla do Marija Ćuže, igrača na posudbi iz zagrebačkog Dinama. On je uputio sjajan centaršut, a Nemanja Bilbija je bio najviši na skoku te je trzajem glavom poslao loptu u mrežu.

Stadion pod Bijelim Brijegom je eksplodirao. Navijači su bili u transu, a komentator kluba nije mogao vjerovati što se događa.