HAJDUK IMA ŠANSE

Pogledajte najbolje trenutke žestokog okršaja Villarreala i Hajduka

Nogometaši Villarreala svladali su Hajduk 4-2 (4-1) u Valenciji, u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige te time zakoračili prema grupnoj fazi ovog natjecanja. Uzvratna utakmica odigrat će se na Poljudu idućeg četvrtka. Inače, utakmica u Valenciji je počela ranim pogotkom Hajduka, već u drugoj minuti strijelac je bio Stipe Biuk. No, do kraja poluvremena španjolski sastav nije samo preokrenuo rezultat, već je zabio četiri pogotka, Morales u 14. i 36., autogol Livaje u 19. te Gerard Moreno u nadoknadi prvog dijela. U 85. minuti Fossati je realizirao jedanaesterac za konačnih 4-2 španjolskog sastava.

RTL Sport/ 18.8.2022. u 23:03

podržali prijateljicu brenu

MOĆNI PAR REGIONALNOG SHOWBIZA! Jovana izgleda bolje no ikad, a Željko puca od ponosa

Najgledanije

ILMA KARAHMET

KAKVA LJEPOTICA JE POSTALA! Pobjednica 'RTL Zvijezda' danas izgleda neprepoznatljivo, a karijeru gradi i u Srbiji