Brak na prvu

Ekspertica Iva Stasiow oduševljena Silvijinim potezom: 'Apsolutno se zauzima za sebe'

Ekspertica Iva Stasiow pohvalila je Silviju što se zauzela za sebe u zadatku s komplimentima

RTL.hr
22.05.2025 10:22

Ekspertica Iva Stasiow pohvalila je Silviju što je tijekom zadatka s komplimentima ostala stajati tri minute, iako je Hrvoje otišao jer nije znao što bi joj više rekao. "Ja bih rekla da je tu tek napravila taj iskorak da sačuva svoje dostojanstvo i da neku granicu podvuče i meni se to jako svidjelo", komentirala je Iva. 

Eksperti Matej Sakoman, Iva Stasiow, Dean Pelić
Eksperti Matej Sakoman, Iva Stasiow, Dean Pelić FOTO: RTL

"I veliko bravo da je ostala i čekala tih tri minute", dodala je. Ekspert Matej Sakoman se složio i rekao da je tako pokazala da je žena koja vrijedi toga da joj se tri minute govore lijepe stvari. 

"Svaka pohvala i to je po meni prvo neko njezino ponašanje kojim se ona apsolutno zauzima za sebe", zaključila je Iva. 

Petu sezonu 'Braka na prvu' gledajte od ponedjeljka do četvrtka na RTL-u od 21.15, a nove epizode su dan ranije dostupne na platformi Voyo!

POGLEDAJTE BONUS VIDEO OD 'BRAKA NA PRVU':