Dok gledatelji još uvijek prepričavaju najuzbudljivije trenutke prve sezone serije 'Divlje pčele', jedan od omiljenih glumaca iz glumačke postave, Vladimir Posavec Tušek, odlučio je na društvenim mrežama podijeliti emotivnu objavu i prisjetiti se zajedničkih trenutaka sa seta.
Uz video sastavljen od brojnih fotografija nastalih tijekom snimanja, glumac je kratko, ali dirljivo poručio:
"Prošli smo sva četiri godišnja doba i bilo je predivno družiti se s vama."

Četiri godine uspomena
Na fotografijama se mogu vidjeti brojni trenuci iza kamera, ali i druženja s kolegama koji su zajedno gradili svijet 'Divljih pčela'. Vladimir je pozirao s brojnim članovima glumačke ekipe, među kojima su Dragan Veselić, Jelena Perčin, Amar Bukvić, Lidija Kordić, Luka Šegota, Lidija Penić-Grgaš, Sanja Vejnović, Alan Blažević, Alen Šalinović i Jasmin Mekić.
Objava je izazvala brojne reakcije pratitelja, koji su mu u komentarima zahvalili na ulozi i poželjeli puno uspjeha u nastavku karijere.

Pogled iza kamera
Osim zajedničkih fotografija s kolegama, Vladimir je podijelio i kadrove sa samog seta, pokazujući koliko je truda, rada i ljudi bilo uključeno u nastanak serije. Tako su se među fotografijama našli i članovi produkcijske ekipe, snimatelji te trenuci koji gledateljima inače ostaju skriveni.
Upravo su takvi prizori podsjetili koliko su se tijekom godina povezali svi koji su sudjelovali u stvaranju serije.

Nova poglavlja tek slijede
Iako je objava bila svojevrsni oproštaj od jednog važnog razdoblja, fanovi su je doživjeli i kao potvrdu koliko je jaka povezanost nastala među glumcima tijekom snimanja. A sudeći prema reakcijama publike, upravo su zajedništvo i dobra energija jedan od razloga zbog kojih su 'Divlje pčele' osvojile gledatelje.
Vladimir Posavec Tušek još je jednom pokazao koliko mu je cijeli projekt prirastao srcu, a njegova emotivna poruka izazvala je nostalgiju među brojnim obožavateljima serije koji već s nestrpljenjem iščekuju nove nastavke omiljene domaće priče.















