Farma

Kiki tvrdi da je prozreo Rebeccu: 'To je njena taktika od početka'

Rebecca se došla ispričati slugama na svoj posljednji dan vođe, a Kikiju ta isprika nije dobro sjela

RTL.hr
03.06.2025 12:01

Rebecca je došla razgovarati sa slugama i rekla im je da joj je posljednji dan kao vođi. Ivan R. je komentirao da je to dobra vijest. Rebecca je istaknula da je to za njih dobra vijest. 

Farma
Farma FOTO: RTL

"Ja sam uvijek u ulozi da budem glavna, to je uopće neupitno. Može sad i netko drugi preuzeti titulu vođe, ali ja ću uvijek biti tu", rekla je. Odlučila se na svoj posljednji dan vođe ispričati slugama. "Ako je nekome nešto bilo krivo od mene. Bila sam malo luda ovih dana kao vođa. Nemojte stvarno uzeti za zlo", poručila im je. 

Rebecca, Farma
Rebecca, Farma FOTO: RTL

"Znam njenu igru. Sad bi ona htjela biti fina, dobra i tako dalje, znamo mi nju. Ako uđemo u kuću da budemo njezini saveznici. Ma to je njena taktika od početka", zaključio je Kiki. 

Kiki, Farma
Kiki, Farma FOTO: RTL

Ne propustite - 'Farma' od 20.15 sati na RTL-u, a sedam dana ranije na platformi Voyo.

POGLEDAJTE INTERVJU S NIKOLINOM PIŠEK U PODCASTU 'SPILL THE TEA':