Farma

'Ne šminkam se, ne nosim haljine i štikle. Volontiranje je dio mog životnog puta': Dostavljačica Doroteja ulazi na 'Farmu'

Kandidatkinja 'Farme' Doroteja Magdić (32) godinama se bavi volontiranjem, a upravo zbog te svoje aktivnosti vjeruje da ništa nije nemoguće. 'Farmu' gledajte od ponedjeljka u 20.15 sati na RTL-u

RTL.hr
24.05.2025 12:09

Doroteja radi kao dostavljačica, bavi se i ugostiteljstvom, a svoje slobodno vrijeme ulaže u volontiranje. "Volontiranjem se bavim jedno lijepo desetljeće, i više. Krenulo je sasvim spontano, jednostavno kao tijek života, i mogla bih reći da je to jedan dio mog životnog puta. Cijeli život provodim s osobama s tjelesnim oštećenjima, i fizičkim i mentalnim, i to mi je velika potvrda i motiv kojim se vodim kroz život - 'ništa nije nemoguće", jasna je Doroteja.

Doroteja Magdić, Farma
Doroteja Magdić, Farma FOTO: RTL

Nikakva joj, kaže, motivacija nije trebala, već ostaje divljenje prema ljudima s kojima volontira i trenira. "Volontiram i treniram u KK 'Zagreb', košarkaškom klubu za osobe s invaliditetom. Ispunjava me vrijeme provedeno u volontiranju i mogućnost da ljudima budem desna ruka kada im je to potrebno", dodala je kandidatkinja 'Farme'.

Doroteja Magdić, Farma
Doroteja Magdić, Farma FOTO: RTL

Na 'Farmu' se Doroteja prijavila 'u sekundi'. "Ne šminkam se, ne nosim haljine i štikle, a ovo iskustvo ću, sigurna sam, pamtiti cijeli život. Najteže će mi pasti odvojenost od najbližih ljudi, a najteže ću se na 'Farmi' nositi s nepravdom. Tako je i u životu", priča Doroteja.

Doroteja, Farma
Doroteja, Farma FOTO: RTL

"Ovo je bila dobra prilika da pobjegnem od gradske vreve i životne rutine te da iskusim nešto novo u životu", otkrila je kurirka iz Sesvetskog Kraljevca. Slobodno vrijeme koristim za šetnju sa svojim psom, vožnju biciklom i boravak u prirodi, uz dobru ekipu i životinje", zaključila je Doroteja o svojoj prijavi na 'Farmu'.

'Farmu' gledajte od ponedjeljka u 20.15 sati na RTL-u.