Gospodin Savršeni

Nuša ostala sama u vili! Sve djevojke stale na Anastasijinu stranu: 'Ja ništa ljepše, a iskvarenije nisam vidjela od nje'

U vili popularnog showa 'Gospodin Savršeni' atmosfera je napeta nakon drame s Nušom i Anastasijom

RTL.hr
16.03.2026 21:30

Karlo je pozvao Nušu na spoj, a kada su ostale djevojke koje su bile na grupnom spoju otkrile Anastasiji da je Nuša flertala s njim iako je rekla da više ne želi graditi odnos s njim, sve djevojke u vili stale su na Anastasijinu stranu.

Razočaranje je toliko duboko da pomirenje za Anastasiju više nije opcija, a svaka daljnja komunikacija smatra se besmislenom. "Pitati neću kako je bilo na spoju jer joj apsolutno ništa ne vjerujem", izjavila je Anastasia.

'Mislim da nije dobra osoba'

"Mislim da nije dobra prijateljica. Mislim da nije dobra osoba i mislim da su to sve cure ovdje shvatile, a kad-tad će shvatiti i dečki", dodala je. Unatoč svemu, naglasila je kako ne namjerava sudjelovati u daljnjim sukobima: "Rekla sam da od mene dramu neće dobiti."

Gospodin Savršeni
Gospodin Savršeni FOTO: RTL

Sve djevojke u vili stale su na Anastasijinu stranu te nitko više ne razgovara s Nušom. "Pravi se da je jadna, hoda, plače. Mislim sve su to emocije, ali ona je sama kriva za te emocije i sada mora živjeti s tim. Akcija, reakcija", poručila je Soraya.

"Ja ništa ljepše, a iskvarenije nisam vidjela od Nuše. Jučer je gledam i preslatka je i ne mogu vjerovati da je toliko pokvarena", poručila je Anđela.

Show 'Gospodin Savršeni' ne propustite od ponedjeljka do četvrtka u 21.15 na RTL-u ili tjedan dana prije svih na platformi Voyo.