Sve je započelo Željkovim otvorenim negodovanjem zbog Đurđine elegantne odjeće u novoj epizodi 'Ljubav je na selu', koja, prema njegovom mišljenju, nije prikladna za seoske poslove. "Trebala si reći: 'Daj mi kutu'", predbacio joj je, jasno dajući do znanja da od svoje partnerice očekuje prvenstveno spremnost na rad.
Đurđa, poznata po svom dotjeranom stilu, nije se dala smesti. "Pa što tebe briga, ja sam to kupila", odrješito je odgovorila, braneći svoje pravo na osobni izričaj. Smatra kako bi Željko trebao "uživati u osobi koja je kraj njega", umjesto da je procjenjuje kroz prizmu radne odjeće.

Napetost je dosegla vrhunac kada je Željko iznio oštru opasku, komentirajući njezin zlatni nakit i garderobu. "Bolje da se skinula u kupaći kostim i da je zalijevam vodom, nego ovako", rekao je, na što mu je Đurđa uzvratila sarkastičnim "malo morgen", pokazujući da ne namjerava popustiti pod pritiskom.
Kako je razgovor odmicao, postalo je jasno da se ne radi samo o odjeći, već o očekivanjima. Željko je postavio svoje uvjete za bilo kakav nastavak odnosa. "Ja bih htio da se ti promijeniš", izjavio je bez okolišanja, dodavši kako bi kod njega "morala skinuti taj nakit" i "obući neku kecelju".
Novu sezonu 'Ljubav je na selu' pratite od ponedjeljka do četvrtka u 21:20 na RTL-u, a 24 sata prije svih na platformi Voyo.





