Dok su zajedno zalijevali paradajz, Josip E. je pokazivao nježnost prema Slađani, dodirujući je po ruci i leđima, čime je želio pokazati svoju pažnju. "Uvijek mi prigovara da joj ne posvećujem pažnju i onda kad joj posvetim pažnju, ona se malo povuče u sebe", priznao je Josip.
Slađana je komentirala ove trenutke s Josipom. "Mislim, svakoj djevojci paše ta pažnja", izjavila je Slađana.
Nakon nekoliko trenutaka nježnosti, Josip nije skrivio svoje misli i osjećaje. "Htio bih je poljubiti, zašto ne, ima privlačne usne i što poljubac, jedan, dva, tri, što ima veze", rekao je Josip, priznavši svoju želju za bližim intimnim kontaktom.
Novu sezonu 'Ljubav je na selu' pratite od ponedjeljka do četvrtka u 21:20 na RTL-u, a 24 sata prije svih na platformi Voyo.





