Iako je farmer Robert do tada tvrdio da ga više ništa ne može iznenaditi, dolazak Sanje, koju gledatelji poznaju kao "zlatnu djevojku" Josipa Ercegovića, potpuno je promijenio njegov pogled na stvari i unio novu nadu u njegovu potragu za ljubavlju.
Za RTL.hr Robert je otvoreno podijelio svoje osjećaje o ovom neočekivanom susretu. "Na onim brzim dejtovima kad je došla kod Josipa Ercegovića, odmah mi se svidjela. Ja sam izrazio želju da ona dođe, ali iskreno nisam očekivao da će na kraju stvarno i doći", priznao je Robert.

Njegov susret sa Sanjom bio je pun iznenađenja. "Iznenadio sam se. Odmah mi je bio neki drugačiji osjećaj. Bio sam opušten, nije bilo te napetosti. Razgovor je bio drugačiji i smiren. Nije mi bio pritisak razgovarati s njom i, naravno, jako je lijepa", dodao je Robert, ističući kako je atmosfera bila sasvim drugačija nego kod drugih susreta.
Novu sezonu 'Ljubav je na selu' pratite od ponedjeljka do četvrtka u 21:20 na RTL-u, a 24 sata prije svih na platformi Voyo.





