Večer je započela u znaku glamura i međusobnog divljenja. Viktorija se pojavila u elegantnoj haljini koju je, kako je otkrila, čuvala upravo za ovu posebnu prigodu. Tomislav nije skrivao oduševljenje. "Njezinim izgledom sam očaran. Izgledala je kao djevojka od milijun dolara, poput filmske dive na crvenom tepihu", komentirao je zaneseno, dok mu je Viktorija uzvraćala komplimente nazivajući ga pravim džentlmenom.
Njihova večera bila je ispunjena smijehom i opuštenim razgovorom, a oboje su se složili kako su iznimno pozitivne i vesele osobe. "Ti si lud kao struja", dobacila mu je Viktorija kroz smijeh, potvrđujući opuštenu atmosferu koja je vladala među njima. Tomislav je pak istaknuo kako Viktorija posjeduje sve kvalitete koje jedna žena može imati, dodavši kako je vrijedna svakog truda.

Tijekom večeri dotaknuli su se i ozbiljnijih tema. Tomislav je otkrio da mu njihova razlika u godinama nevažna, istaknuvši da se on u duši osjeća mlado. Ipak, oboje su izrazili žaljenje što je njihov zajednički boravak na Korčuli stigao kraju, svjesni da bi im daljina mogla predstavljati prepreku. "Ako je ljubav prava, ne smeta ni daljina ni ništa", zaključio je Tomislav optimistično.
Novu sezonu 'Ljubav je na selu' pratite od ponedjeljka do četvrtka u 21:20 na RTL-u, a 24 sata prije svih na platformi Voyo.





