Ljubav je na selu

Tomislav za RTL.hr o Irisinom odlasku zbog drugog farmera: 'Nisam to očekivao i bilo mi je žao, ali ego mi nije bio povrijeđen'

Iris iz 'Ljubav je na selu' iznenadila je farmera Tomislava kada mu je priznala da joj se sviđa drugi farmer

RTL.hr
02.12.2025 11:55

Tomislav je sada za RTL.hr otkrio kako se osjećao te je li mu poljuljala ego.

"Iskreno, nisam to očekivao, ali nije me povrijedila i nije mi ego bio povrijeđen", rekao je Tomislav.

Priznao je da mu je ipak bilo žao što se njihovi zajednički dani na imanju prekidaju. "U tom trenutku kad mi je rekla da odlazi bilo mi je žao što se više nećemo družiti. Bilo mi je žao i zbog cura jer su se povezale."

Iris i Tomislav, Ljubav je na selu
Iris i Tomislav, Ljubav je na selu FOTO: RTL

Iris mu nije odmah otkrila o kojem se farmeru radi, no Tomislav kaže da je brzo povezao stvari. "Nisam odmah znao o kojem se farmeru radi, ali kad sam razmislio malo bolje, znao sam."

Otkrio je i da između njega i Iris nikada nije osjetio potencijal za ljubavnu vezu, već prije za prijateljstvo. "Od početka sam znao da neće ništa biti od nas više od prijateljstva. Od prvog pogleda sam znao, ipak sve kreće od fizičkog izgleda."

Novu sezonu 'Ljubav je na selu' pratite od ponedjeljka do četvrtka u 21:20 na RTL-u, a 24 sata prije svih na platformi Voyo.

POGLEDAJTE BONUS VIDEO: