Glumačka ekipa RTL-ove popularne dramske serije 'Sjene prošlosti' odlično se slaže na snimanjima i povremeno pokazuju dijelove atmosfere na setu. Trenutno rade na novim epizodima, odnosno drugoj sezoni serije koju gledatelji nestrpljivo iščekuju, a Marina Fernandez, koja tumači Olgu, objavila je fotografije sa snimanja.

Na jednoj fotografiji su joj ruke u lisicama, krvave, tijekom ispitivanja s inspektorom, a na drugoj Marina odmara. ''Punjenje'', napisala je. Podsjetimo, prva sezona serije je završila neočekivano. Olga je stajala krvava ispred kuće s nožem u ruci, a što se točno dogodilo, doznat ćemo već ove jeseni.
Novu, drugu sezonu omiljene serije 'Sjene prošlosti' gledatelji će moći pratiti ove jeseni na RTL-u! Propuštene epizode prve sezone RTL-ove dramske serije gledajte na platformi Voyo!