Bivša kandidatkinja showa 'Gospodin Savršeni' Ana Kolinger kuha drugog dana 'Večere za 5' pa će tako kod sebe ugostiti instruktoricu plesa Saru, vizažisticu Gloriju, instruktoricu fitnessa Miu i freelancericu Maidu.
Ana je na društvenim mrežama upozorila gledatelje na svoje kuhanje. ''Kad ćete gledati moju epizodu 'Večere za 5', uzmite u obzir da posljednje tri godine ne kuham – u studneskom domu pripremam samo noodle i avokado tost'', napisala je Ana na društvenim mrežama uz fotografiju hrane.

Podsjetimo, Ana dolazi iz Jastrebarskog, a već gotovo pet godina živi u Zagrebu gdje studira novinarstvo. Odrasla je na farmi, gdje je naučila biti uporna i vrijedna i sve to oblikovalo je njezin karakter. Za sebe kaže da je avanturistički tip, svestrana, trudi se izlaziti iz vlastite zone komfora i voli isprobavati nove stvari, a prijatelji bi ju opisali kao dragu, pouzdanu i uvijek spremnu pomoći. Iako ne kuha često, veseli se prilici da svojim kolegicama iz 'Gospodina Savršenog' pripremi večeru i prisjeti se najzabavnijih trenutaka s Rodosa.
Kako će se ostale djevojke showa 'Gospodin Savršeni' snaći u kuhinji - ne propustite pogledati u novoj epizodi 'Večere za 5' danas od 17.50 na RTL-u! Epizoda je dostupna odmah na platformi Voyo.