Život na vagi

Marija za RTL.hr o kupnji automobila i o tome je li što ostalo za garderobu: 'Nakon showa sam posložila život'

Marija iz 'Života na vagi' otkrila nam je pojedinosti o svome životu nakon showa

RTL.hr
24.11.2025 16:00

Bivša kandidatkinja showa 'Život na vagi' Marija Bartulović ponosno je otkrila kako si je priuštila automobil. Za RTL.hr je otkrila pojedinosti svoga života nakon showa. 

"Da, auto sam zaista kupila novcem koji sam zaradila tijekom sudjelovanja u Životu na vagi'. Ostalo mi je jpš nešto novca i za garderobu pa sam si mogla priuštiti nekoliko stvari", rekla je. 

Marija, Život na vagi
Marija, Život na vagi FOTO: RTL

Otkrila je i kako je promijenila još ponešto u svome životu. 

"Nakon showa sam postupno posložila svoj život tako da više brinem o sebi, držim se zdravijih navika i organizirala sam svakodnevicu tako da se osjećam stabilnije i zadovoljnije", rekla je. 

U podcastu 'Spill The Tea' naglasila je kako se želi preseliti u vlastiti stan, a sada je otkrila kako stoji po tome pitanju. 

Marija, Život na vagi
Marija, Život na vagi FOTO: RTL

"Još se nisam preselila sama, ali radim na tome i vjerujem da ću uskoro ostvariti taj plan", rekla je. 

Trenutačno je na 92 kilograma, odnosno od ulaska u 'Život na vagi' izgubila je više od 50 kilograma. 

"Pridržavam se prehrane Martina Linarić i u tjedan dana radim tri treniga u teretani, a u međuvremenu dosta šetam", zaključila je.