Život na vagi

Prijateljstvo koje se rodilo u 'Životu na vagi': Mare i Kate ponovno skupa, ne skrivaju sreću

Marija je slavila pobjedu, a zapjevala je sa svojom Katom

RTL.hr
10.11.2025 07:00

Ekipa 'Života na vagi' posjetila je pobjednicu nefinalisticu Mariju Bartulović u njezinom mjestu Blaće u Dalmaciji. Marija je kandidate pozvala na janjetinu, a društvo je sve objavljivalo na društvenim mrežama.

Dan nije mogao proći bez slavnog dua - Mare i Kate, koje su i zapjevale poznatu pjesmu.

Za prikaz nam je potreban tvoj pristanak za umetanje sadržaja s društvenih mreža i trećih pružatelja usluga.

Marija i Katarina sprijateljile su se u showu, a Mare ju je u 'Životu na vagi' smatrala majčinskom figurom. Kad je Kate ispala, Mare nije skrivala tugu.

"Kata bi nas uvijek nasmijavala pred vaganje ili pred nekim izazovom. Uvijek bi nešto izvadila i nasmijali bi se na tu njezinu foru", rekla je tada Marija. Obje su bile u plavom timu, a Marija je dogurala i do pobjede što se tiče nefinalista.