Ostani doma
Posao i karijere
Natječaji

Natječaji

Student/ica za rad u dizajnerskom timu (m/ž)

RTL Hrvatska traži studenta (m/ž) koji bi se pridružio dizajnerskom timu.

Opis posla:

  •  izrada promotivnih materijala za web (banneri, vizuali za društvene mreže)
  •  izrada newslettera i prezentacija

Uvjeti:

-dobro poznavanje rada u programu Adobe Photoshop

-poznavanje rada u programu Adobe Illustrator

-dobro poznavanje engleskog jezika

-uz prijavu obavezno priložite portfolio radova

-vlastiti studentski ugovor

-prednost, ali nije obavezno: poznavanje rada u programu Adobe After Effects

-puno radno vrijeme od ponedjeljka do petka

Ako se prepoznaješ u navedenom opisu, pošalji svoj životopis sa linkom na portfolio radova, na e-mail adresu: human.resources@rtl.hr uz napomenu u naslovu maila za koji natječaj se prijavljuješ najkasnije do 15.03.2020.g.

Ako trenutno nema oglašenih natječaja za radna mjesta koja odgovaraju području Vašeg interesa, pošaljite nam svoju otvorenu ponudu i životopis na ovom linku.

RTL GRUPA

Ukoliko ste zainteresirani za otvorena radna mjesta u RTL Grupi, kliknite ovdje.

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.