Posao i karijere
Natječaji

Natječaji

Grafički dizajner – specijalist za VIZRT

Opis poslova i radnih zadataka:

  • izrađuje animiranu grafiku i ostale grafičke elemenate potrebne za promociju dizajna informativnog i magazinskog programa
  • koncipiranje i dizajniranje prijedloga grafika i vizualnih identiteta te vođenje projekata izrade grafičkih paketa,
  • odgovaran je za dnevno funkcioniranje i isporuku grafičkih rješenja za potrebe informativnih i magazinskih emisija,
  • dizajn i izrada 2D i 3D animacija (obavezno iskustvo rada s VIZRT software-ima, znanje korištenja Adobe After Effects software-a i programa za 3D modeliranje)
  • dizajn i izrada promotivnih materijala za informativni i magazinski program.

Cijenimo poduzetan i proaktivan pristup radnim zadacima te timski duh, entuzijazam i dobru suradnju, a od vas očekujemo:

  • izvrsno poznavanje rada u VIZRT-u
  • izvrsno poznavanje rada u Adobe Photoshop-u, After Effects-u i Illustrator-u
  • vrlo dobro znanje i snalaženje u 3D modeliranju

    Uz prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku obavezno priložite link na portfolio.

Prijave molimo dostavite najkasnije do 2.10.2019.g.

Digital Product & Media Manager (f/m)

Opis posla:
• analiza rezultata digitalnih proizvoda na temelju podataka analitičkih alata (Google Analytics, Facebook Insights, Google Search Console i slično),
• praćenje performansi plaćene i organske distribucije na društvenim medijima i drugim kanalima,
• analiza rezultata pretraživanja i direktno prikupljenih podataka kako bi se donijeli razumljivi i upotrebljivi zaključci primjenjivi u razvoju proizvoda, korisničkom iskustvu, marketinškim kampanjama, distribuciji te proizvodnji sadržaja.
• na temelju donesenih zaključaka u dogovoru s nositeljima sadržajnih i marketinških aktivnosti implementira dogovorene mjere u obliku proizvodnih praksi te plaćenih ili organskih promotivnih ili marketinških kampanja.
• suradnja s data, content, social i markentiškim timovima u svrhu pomoći pri donošenju kvalitetnih odluka s ciljem postizanja definiranih rezultata
• samostalno kreira cjelovitu analizu i izvještaj za digitalni proizvod s ciljem da svi uključeni dobiju konkretne i argumentirane zaključke na temelju kojih je moguće donositi poslovne odluke
• samostalno vodi i izvršava organske i marketinške sadržajne kampanje u svrhu promocije i dostizanja zadanih poslovnih rezultata.

Uvjeti

Obavezna znanja:
• znanja i iskustvo izrade Content strategije i produkcije za digitalne kanale
• optimizacija prometa digitalnih proizvoda (organski i plaćeni)
• upravljanje rastom prometa (kanali društvenih mreža)
• research SEO ključnih riječi
• upotreba data-e u svrhu marketinga i izvještavanja
• planiranje budgeta
• iskustvo u izvršavanju plana (social, sadržaj, PR, uredništvo)
• napredno poznavanje: Facebook, Google i drugih društvenih platformi
• prikupljanje, segmentiranje i analiziranje data-e
• analiziranje data-e za potrebe kampanje
• Social media marketinško iskustvo
• kreiranje strategije Social media (koji kanali najbolje funkcioniraju za različite scenarije: FB, Google, YouTube, Instagram)

Sve zainteresirane pozivamo da svoje prijave, koje moraju sadržavati životopis na hrvatskom i engleskom jeziku, pošalju do 02.10.2019. godine na mail adresu: human.resources@rtl.hr s naznakom Digital Product & Media Manager.

Ako trenutno nema oglašenih natječaja za radna mjesta koja odgovaraju području Vašeg interesa, pošaljite nam svoju otvorenu ponudu i životopis na ovom linku.

RTL GRUPA

Ukoliko ste zainteresirani za otvorena radna mjesta u RTL Grupi, kliknite ovdje.