
WOW
Valentina i Vatroslav malenoj Viktoriji pripremili slavlje kao iz crtića: 'Sretan ti tvoj 2. rođendan, naša divna djevojčice!'
Valentina i Vatroslav upoznali su se na snimanju devete sezone emisije 'Ljubav je na selu', a sad su u sretnom braku imaju dvoje djece
Valentina i Vatroslav Tijan prošlog su mjeseca dobili drugo dijete, sinčića Vitu, koji se rodio baš na rođendan farmera koji je tražio srodnu dušu u devetoj sezoni emisije 'Ljubav je na selu' i našao je upravo u Valentini.
A sad opet imaju dobar razlog za slavlje - njihova kćerkica Viktorija slavi drugi rođendan! Tema proslave je bila Mickey i Minnie Mouse, a osim balona u obliku Mickeyja, Viktorija je dobila i plišanu igračku Minnie, tortu u obliku Minnie te buket od kinder jaja!
Sadržaj se nastavlja...
Upravo se čita
-
Rasema se neugodno iznenadila kada je shvatila kako su baš svi kandidati koji su joj pisali mlađi od nje, neki i više od dva desetljeća
-
Novi tjedan showa 'Večera za 5 na selu' odvijat će se u Samoboru i okolici, gdje će se pripremati ukusni samoborski specijaliteti, a gledatelji će se jako dobro zabaviti uz vesele, komunikativne i opuštene natjecatelje.
-
Nakon što su farmeri i farmerica upoznali kandidate koji su im pisali pisma, odabrali su sretnike koje žele bolje upoznati!
Fotografije s proslave ponosna mama Valentina objavila je na Instagramu, a na njemu se vidi i portret sretne obitelji.
-
Tabloid
Blanki Vlašić očito godi sportsko umirovljenje.
-
Britanski princ Philip, vojvoda od Edinbrugha danas je pokopan u krugu najbližih članova kraljevske obitelji
-
Show
U sredini tjedna ekipi iz Vinkovaca i okolice pridružila se Ivona iz Lipovca koja će večeras u gostiti svoje protukandidate. Iako voli kuhati, za sebe često priprema brzinska jela i voljela bi uskoro pronaći srodnu dušu.
-
RTL PLAY
-
Sportnet
Reci što misliš!