bez imalo poštede / Neviđena koljaža u pobjedi Lillea nad Lyonom: sudac podijelio 12 žutih i dva crvena kartona

Na ljestvici vodi PSG sa 73 boda, Monaco na drugoj poziciji ima 49 bodova, a slijede Nica i St Etienne sa po 41 bodom

22.2.2016.
7:19

U posljednjem susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je pobijedio Lyon 1-0 u susretu sa čak 12 žutih i dva crvena kartona.

Pogodak odluke zabio je Sofiane Boufal u 28. minuti.

Gosti su od 60. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Christophe Jallet, a u posljednjim trenucima susreta crveni karton dobio je i njegov suigrač Clement Grenier. Sudac je tijekom susreta pokazao još 12 žutih kartona - pet igračima Lillea, a sedam gostima iz Lyona.

U ranije odigranom susretu Marseille i St Etienne su odigrali 1-1. Gosti su poveli u 85. minuti golom Kevina Monneta-Paqueta, a izjednačio je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Michy Batshuayi.

Caen je pobijedio Rennes 1-0, a pogodakl odluke zabio je Saidi Ntibazonkiza u 54. minuti.

Na ljestvici vodi PSG sa 73 boda, Monaco na drugoj poziciji ima 49 bodova, a slijede Nica i St Etienne sa po 41 bodom. Lyon je ostao peti sa 39 bodova. Lille je skočio na 12. mjesto.

All Goals HD - Lille 1-0 Lyon - 21-02-2016by Video-Sport