Lijepa gesta

Beograđani pozivaju na solidarnost: 'Večeras u 20 h plješćimo za Zagreb koji je pogođen i potresom'

'Virus će proći, ali ono što želimo da zauvijek ostane u našem društvu, raste i razvija se, jest solidarnost, međusobna briga i podrška za sve naše građanke i građane'

Vijesti.hr/ 22.3.2020. u 17:55

Zabrinuti pripadnici Inicijative Ne davimo Beograd nakon jakog potresa koji je u nedjelju ujutro Zagrepčanima usred pandemije koronavirusa dodatno otežao život pozvali su sugrađane da današnji Aplauz u 8 posvete Zagrebu i Zagrepčanima koje je jutros probudio potres.

"Naše države i društva součavaju se s velikim ispitom pod zarazom COVID-19 virusa, a još jedna katastrofa pogodila je prve susjede", izjavili su iz Inicijative i dodali:

"Virus će proći, ali ono što želimo da zauvijek ostane u našem društvu, da raste i razvija se, jest solidarnost, međusobna briga i podrška za sve naše građanke i građane. A ona nema granice i ne poznaje etničke, vjerske ili političke pripadnosti. Uključite se u grupu Aplauz u 8 i zovite prijatelje. Širimo solidarnost i podršku za sve naše ljude", poručili su.

Vijesti.hr/ 22.3.2020. u 17:55

Više s weba

Pročitajte još

Image
prati se širenje

Novi virus pojavio se u Kini, prijavljeni deseci slučajeva zaraze. Vjeruje se da je prešao sa životinja na ljude

Više s weba