Ipak se snimalo / Procurila snimka s kontroverznog derbija Zagreba i Nexea koji je digao Hrvatsku na noge

Iako se dvoboj igrao iza 'zatvorenih vrata' sve one koji nisu bili u dvorani izgleda da je ipak snimka dugačka devet i pol minuta izašla u eter

10.5.2022.
22:21
Screenshot YouTube
VOYO logo

PPD Zagreb pobijedio je Nexe u drugom ovo sezonskom derbiju hrvatskog rukometa s uvjerljivih 25:16 nakon što je u prvom susretu momčad iz Našica bila bolja s 30:29. Ove dvije momčadi igrat će međusobno sve dok jedna od njih ne skupi šest bodova. Ona koja prva dođe do šest bodova postat će prvak Hrvatske.

Pitanje prvaka /

PPD Zagreb uvjerljivo pobijedio Nexe! Dozvolili samo 16 golova za goste iz Našica

Puno više pozornosti od samog rezultata derbija je privukla činjenica da dvoboj nije bilo moguće pratiti putem TV prijenosa, ali ni putem YouTube kanala što je uobičajena praksa posljednjih godina. RTL.hr je o izostanku prijenosa, a i samoj utakmici pisao u više navrata posljednjih dana. Utakmica je imala i vatreni epilog u kojoj ni jedna od strana nije ostala mirna i tiha, a oglasila se čak i Udruga hrvatskih rukometnih sudaca.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Iako se dvoboj igrao iza 'zatvorenih vrata' sve one koji nisu bili u dvorani izgleda da je ipak snimka dugačka devet i pol minuta procurila u eter. Vlasnik kanala navodi da je riječ o dvoboju odigranom 7. svibnja Pogledajte snimku OVDJE.