IZNENAĐENJE U KOPRIVNICI / Posljednja momčad lige uzela bodove Dinamu, laka pobjeda Rijeke

Vodeći Dinamo sada ima 26 bodova, pet više uz utakmicu više od druge Rijeke, dok je Slaven Belupo i dalje posljednji s osam bodova, koliko imaju i Istra 1961, te Osijek koji imaju po utakmicu manje.

27.9.2014.
17:51
Marijan Susenj/PIXSELL

Nogometaši Rijeke smanjili su zaostatak za Dinamom na vrhu ljestvice Prve HNL nakon 10. kola na dva boda.

Riječani su na Kantridi svladali Zagreb sa 3-0 (2-0) i tako iskoristili kiks Dinama koji je ranije u subotu odigrao 0-0 na gostovanju kod posljednjeg Slavena Belupa.

Riječane je ka pobjedi protiv Zagreba poveo AndrejKramarić s dva gola sredinom prvog poluvremena, u 22. i 26. minuti, a konačnih 3-0 postavio je IvanKrstanović početkom drugog poluvremena, u 47. minuti.

Dinamo je na vrhu sa 26 bodova, Rijeka je druga sa 24, a slijede Hajduk i Zagreb sa po 12 s tim da Hajduk ima utakmicu manje. Na dnu su Istra 1961, Osijek i Slaven Belupo sa po osam bodova, a Slaven Belupo ima utakmicu više.