ZA TREPTAJ OKA / Pogledajte najbrži gol u povijesti španjolskog prvenstva!

U četvrtak navečer u remiju Almerije i Valencije (2:2) postignut je najbrži pogodak u povijesti španjolskog prvenstva.

28.3.2014.
11:00
Screenshot
VOYO logo

Valencia je došla do vodstva, kako su izračunali, nakon samo 7,6 sekundi pogotkom Seydoua Keite koji je tako ušao u povijesti kao autor najbržeg pogotka u povijesti španjolskog prvenstva.

Domaćini su izveli loptu s centra, krenuli dodavati prema svom vrataru, ali su to napravili toliko loše da je reprezetativac Malija bio brži i s lakoćom svladao vratara Almerije.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U ostalim utakmicama španjolskog prvenstva odigranim u četvrtak povremeni hrvatski reprezentativac Jorge Sammir igrao je do 56. minute za Getafe koji je u susretu 30. kola na svom terenu izgubio od Villarreala sa 0:1 (0:1). Strijelac jedinog gola bio je Perbet već u 5. minuti.

U drugom susretu igranom u ranijem terminu, u četvrtak Real Sociedad je na svojoj Anoeti svladao Valladolid sa 1:0 (1-0) golom Carlosa Vele (23).