Odmah u vatru / Halilović nastupio za Barcelonu od prve minute

Europski velikan Barcelona u sklopu priprema je odigrao prijateljsku utakmicu protiv španjolskog drugoligaša Recreativa Huelve, a mladi hrvatski reprezentativac koji je ovog ljeta doveden kao pojačanje iz Dinama zaigrao je od prve minute.

20.7.2014.
12:16
Youtube

Novi trener Barcelone Luis Enrique u ovom je nastupu koristio igrače iz drugog plana, dok su svi stožerni igrači, uključujući i Ivana Rakitića, imali zasluženi odmor nakon netom završenog Svjetskog prvenstva.

Halilović je u prvih 45 minuta pokazao zašto je doveden i bio je prilično opasan za vrata Recreativa, a u 31. minuti je imao i solidnu šansu za postizanje pogotka, no vratar Sotres dobro je reagirao.

Utakmica je završila minimalnim slavljem Barcelone od 1-0, a jedini strijelac bio je Joan Roman u 67. minuti.