LAŽNA UZBUNA / Dojava o bombi prekinula sraz Panathinaikosa i Barce

Utakmica posljednjeg kola C skupine Eurolige između Panathinaikosa i Barcelone u Ateni prekinuta je u poluvremenu zbog dojave o bombi u dvorani OAKA. Srećom, dojava se pokazala lažnom, pa je utakmica kasnije nastavljena, a gosti su slavili 80-67.

19.12.2014.
23:16

Do prekida je došlo pri vodstvu gostiju 40-23. Organizator je nakon dojave odlučio isprazniti dvoranu, a igrači su poslani u svlačionicu. Veća skupina grčkih navijača ipak je ostala u dvorani, a susret je kasnije nastavljen.

Barcelonu su do devete pobjede predvodili Marcelinho Huertas sa 17 koševa, te Deshaun Thomas sa 15 koševa i sedam skokova.

Hrvatski reprezentativac Ante Tomić je za 20 minuta ubacio četiri koša uz pet skokova, dok je Mario Hezonja za 23 minute zabio devet koševa. U grčkim redovima najefikasniji su bili Antonis Fotsis sa 14 i James Gist sa 10 koševa.

Obje momčadi ranije su osigurale plasman u TOP 16 Eurolige.