VIDEO KOJI NE SMIJETE PROPUSTITI / Sjajni Hrvat postigao najljepši gol u povijesti vaterpola?

Raspoloženi Paulo Obradović je pri kraju treće četvrtine izvodio prekršaj, no umjesto uobičajnog dodavanja suigraču odlučio se opaliti po golu atraktivnom šraubom.

29.1.2015.
15:36
YouTube
VOYO logo

Hrvatski predstavnici u vaterpolskoj Ligi prvaka, Jug i Primorje, ostvarili su važne pobjede u 4. kolu natjecanja. Riječani su u Beogradu uvjerljivo svladali Partizan (11-7), dok su Dubrovčani u Gružu bili bolji od mađarskog Szolnokija (11-9).

Upravo nam je s potonjeg susreta stigao predivan pogodak u režiji PaulaObradovića, gol koji su mnogi prozvali najljepšim u povijesti ovog sporta.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Raspoloženi vaterpolist Juga je pri kraju treće četvrtine izvodio prekršaj, no umjesto uobičajnog dodavanja suigraču odlučio se opaliti po golu atraktivnom šraubom. Lopta je prošla pored trojice suparničkih igrača te vratara i odsjela u nebranjeni dio Szolnokijeva gola.

Gledatelji su spontano ustali na noge i zapljeskali majstoriji sjajnog Obradovića.