gostovanje u harkivu / Pogodak Srne u remiju Šahtara

Srna je pogodio iz kaznenog udarca u 45. minuti i izjednačio na 1-1 nakon što je Dovgij u 13. minuti doveo domaćine u vodstvo

7.3.2015.
18:50
AP Images

Kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna postigao je zgoditak za Šahtar koji je u 16. kolu ukrajinske lige odigrao 2-2 u gostima kod Metalista u Harkivu.

Srna je pogodio iz kaznenog udarca u 45. minuti i izjednačio na 1-1 nakon što je Dovgij u 13. minuti doveo domaćine u vodstvo. U 71. minuti Luiz Adriano donosi prednost Šahtar, no Metalist je i s igračem manje izjednačio u zadnjoj minuti Prijomov.

Šahtar je drugi na ljestvici s četiri boda manje i utakmicom više od kijevskog Dinama, a "rudare" sljedeći tjedan čeka uzvratni ogled osmine finala Lige prvaka kod Bayerna.