sezona za zaborav / Patnje Hajduka se nastavljaju: 'Pjesnici' u Kranjčevićevoj slavili s 2:0

22.3.2015.
16:54
Marko Prpic/PIXSELL
VOYO logo

U dvoboju 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši NK Zagreba pobijedili Hajduka s 2-0 (0-0).

Zagreb je poveo u 62. minuti pogotkom Gabriela Bobana na dodavanje Lovre Medića, a Splićani su mogli izjednačiti u 72. minuti kada je Robert Mudražija skrivio jedanaesterac i zaradio crveni karton. Udarac Tina Svena Sušića s bijele točke obranio je vratar Zagreba DominikLivaković, a samo tri minute kasnije iz kontre je Filip Krovinović povećao na konačnih 2-0.