Ronaldov 400. gol / Realovci lomili otpor Celte 67 minuta, Bernabeu lud za Modrićem

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Real koji je ovom pobjedom stigao do 44 boda, pet manje od vodećih Barcelone i Atletica.

7.1.2014.
8:39
Real Madrid

U susretu 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real iz Madrida je na svom Santiago Bernabeu svladao Celtu iz Viga sa 3-0 (0-0).

Otpor gostiju sredinom drugog poluvremena slomio je Karim Benzema (67), a konačnih 3-0 je s dva gola u završnici postavio Cristiano Ronaldo (82, 90+2).

Ronaldo je oba pogotka na susretu posvetio preminulom Eusebiju, portugalskoj nogometnoj legendi koja je preminula od zatajenja rada srca.

Drugim pogotkom je dostigao brojku 400 u svojoj karijeri, odnosno 230 u dresu kraljevskog kluba.

"Modrić je sjajno dirigirao Realovim napadima te razigravao suigrače. U prvom je dijelu odlično i zaprijetio golu Celte", napisao je portal goal.com te mu dao 3,5 zvjezdice od 5 mogućih.

"Modrić je napravio velik posao u veznom redu, pogotovo u obrambenim zadaćama. On je nastavio igrati kad su drugi već razmišljali o slavlju. Nije ni čudo da ga Santiago Bernabeu obožava", napisao je Marcin reporter nakon utakmice.